Оголошення

Пов’язане зображення

Традиційна педагогічна рада

21. 03. 2019 року відбулась педагогічна рада, на якій педагоги, які атестуються у 2019 році мали можливість виступити з п’ятихвилинною промовою, в ході якої довести перевагу власних методів роботи з розвитку творчого потенціалу учня в умовах особистісно орієнтованого уроку. Педрада продемонструвала наступне: творчий педагог – це діамант, який осяває душу всіма гранями свого педагогічного дару, який плекає учнів на засадах добра, формуючи інтелектуальну еліту суспільства. Але, щоб стати “діамантом”, потрібна наполеглива, систематична праця. 

У кожного викладача, майстра виробничого навчання формується власний стиль роботи. Ось деякі цитати з виступів: “Нас завжди цікавить, як сприймають нас, педагогів, учні, наші вихованці, ті задля кого ми творимо і вдосконалюємось”; “Ми відповідально готуємось до кожної атестації, адже нас як професіоналів оцінюватимуть колеги – теж професіонали”; “Всьому педагогічному колективу потрібно виявити вміння не протистояти нововведенням, не шкодувати зусиль і додаткового часу на переучування, пристосування до нової ситуації”. Виходячи з вище вказаного педрада постановила: 1. Творчий доробок педагогів, що атестуються прийняти до відома та розмістити на сайті центру. 2. Висвітлити досвід роботи педагогів Кирилюк Г.Г., Воробйової О.А. на сторінках періодичних видань.

Пов’язане зображення

Випускники центру у 2019 року проходили державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з української мови, а також із математики або історії України (за вибором учня). Крім того, у навчальному закладі у письмовій формі буде проведено ДПА з предметів: фізика - групи №31, №32; хімія - група №34; іноземна мова - група №33. Звертаємо увагу, що реєстрація на участь в ЗНО йде до завершення. 


Пов’язане зображення

Готуємось до обласних олімпіад 

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки №24-08 від 16.01.2019 року відбудуться 5 та 12 березня 2019 року учнівські обласні олімпіади з історії України (05.03), математики (05.03), англійської мови (12.03), інформатики (12.03). Основними завданнями олімпіад є: стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів.

Пов’язане зображення

В лютому викладачі загальноосвітньої підготовки включились у підготовку матеріалів комплексно-методичного забезпечення предметів на виставку "Педагогічні ідеї та знахідки". Виставка сприятиме: підвищенню навчально-методичного, теоретичного рівня викладання; активному використанню інформаційно-комунікаційних технологій; удосконаленню КМЗ уроківлабораторних та практичних робіт; виявленню кращого досвіду роботи. На виставку будуть представлені блоги педагогів, які є засобами КМЗ предметів загальноосвітньої підготовки та сприяють якості освітнього процесу. Матеріали мають бути представлені у номінаціях відповідно до 10 ключових компетентностей нової української школи.


Немає коментарів:

Дописати коментар